Sumar

http://www.agentiamarketing.wgz.ro — Agentia Marketing

Ultimul update — 10:47:21 (0 sec în urmă)
Urmatorul update — 10:47:22
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00120725549274
Gazde IP0012072178202
Vizitatori unici0012072267919
Sesiuni unice00120722527742
Afisari de pagina per vizitator0.00.01.01.00.31.01.16.2
Sesiuni per vizitator0.00.01.01.00.31.01.03.5
Vizitatori per gazda IP0.00.01.01.00.31.01.01.0

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina1
Gazde IP1
Vizitatori unici1
Sesiuni unice1
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 21 May 2018 10:47:22)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina2
Gazde IP2
Vizitatori unici2
Sesiuni unice2
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina7
Gazde IP7
Vizitatori unici7
Sesiuni unice7
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina255
Gazde IP217
Vizitatori unici226
Sesiuni unice225
Afisari de pagina per vizitator1.1
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina49274
Gazde IP8202
Vizitatori unici7919
Sesiuni unice27742
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator3.5
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-05-15
2018-05-16
2018-05-17
2018-05-1800:00:00
2018-05-19
2018-05-2000:00:00
2018-05-21

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Business si Cariere
 
Promoveaza cu GoStats