Sumar

http://www.agentiamarketing.wgz.ro — Agentia Marketing

Ultimul update — 06:10:23 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 06:10:24
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000013149281
Gazde IP0000001168208
Vizitatori unici0000001197925
Sesiuni unice00000011827748
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.01.16.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.03.5
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.01.0

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Wed, 17 Oct 2018 06:10:24)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina131
Gazde IP116
Vizitatori unici119
Sesiuni unice118
Afisari de pagina per vizitator1.1
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina49281
Gazde IP8208
Vizitatori unici7925
Sesiuni unice27748
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator3.5
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-10-11
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-14
2018-10-15
2018-10-16
2018-10-17

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Business si Cariere
 
Promoveaza cu GoStats