Sumar

http://blocdecalitate.ro — Bloc de Calitate Floresti

Ultimul update — 19:54:16 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 19:54:17
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina11133313120171042735
Gazde IP6732026887812632
Vizitatori unici6732129298414691
Sesiuni unice78322294104518474
Afisari de pagina per vizitator1.81.91.01.51.41.31.72.9
Sesiuni per vizitator1.21.11.01.01.01.01.11.3
Vizitatori per gazda IP1.01.01.01.11.11.41.11.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina3
Gazde IP3
Vizitatori unici3
Sesiuni unice3
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Sat, 24 Feb 2018 19:54:17)
Afisari pagina11
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice7
Afisari de pagina per vizitator1.8
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina31
Gazde IP20
Vizitatori unici21
Sesiuni unice22
Afisari de pagina per vizitator1.5
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina120
Gazde IP68
Vizitatori unici92
Sesiuni unice94
Afisari de pagina per vizitator1.3
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.4
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina1710
Gazde IP878
Vizitatori unici984
Sesiuni unice1045
Afisari de pagina per vizitator1.7
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina42735
Gazde IP12632
Vizitatori unici14691
Sesiuni unice18474
Afisari de pagina per vizitator2.9
Sesiuni per vizitator1.3
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-02-1800:00:00
2018-02-1900:00:00
2018-02-2000:05:36
2018-02-2100:00:00
2018-02-2200:00:06
2018-02-2300:00:00
2018-02-2400:00:14

Intrari

/3
/proiecte-finalizate/bloc-6-apartamente-de-lux/2
/apartamente/1

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats