Sumar

http://blocdecalitate.ro — Bloc de Calitate Floresti

Ultimul update — 15:43:56 (0 sec în urmă)
Urmatorul update — 15:43:57
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00319358146542859
Gazde IP002613378612701
Vizitatori unici002613188014764
Sesiuni unice002502993018549
Afisari de pagina per vizitator0.00.01.53.21.91.91.72.9
Sesiuni per vizitator0.00.01.00.80.60.91.11.3
Vizitatori per gazda IP0.00.01.01.00.70.91.11.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina3
Gazde IP2
Vizitatori unici2
Sesiuni unice2
Afisari de pagina per vizitator1.5
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 22 Apr 2018 15:43:56)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina19
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice5
Afisari de pagina per vizitator3.2
Sesiuni per vizitator0.8
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina58
Gazde IP33
Vizitatori unici31
Sesiuni unice29
Afisari de pagina per vizitator1.9
Sesiuni per vizitator0.9
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina1465
Gazde IP786
Vizitatori unici880
Sesiuni unice930
Afisari de pagina per vizitator1.7
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina42859
Gazde IP12701
Vizitatori unici14764
Sesiuni unice18549
Afisari de pagina per vizitator2.9
Sesiuni per vizitator1.3
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-04-1600:00:00
2018-04-1700:00:25
2018-04-1800:00:00
2018-04-19
2018-04-20
2018-04-2100:00:01
2018-04-22

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats