Sumar

http://blocdecalitate.ro — Bloc de Calitate Floresti

Ultimul update — Fri, 12 Apr 2019 15:15:42 (37 zi 4 oră 29 min 22 sec în urmă)
Urmatorul update — 15:15:43
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000000842940
Gazde IP000000712757
Vizitatori unici000000814830
Sesiuni unice000000818616
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.01.02.9
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.01.3
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.11.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 19 May 2019 19:45:05)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina8
Gazde IP7
Vizitatori unici8
Sesiuni unice8
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina42940
Gazde IP12757
Vizitatori unici14830
Sesiuni unice18616
Afisari de pagina per vizitator2.9
Sesiuni per vizitator1.3
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2019-05-13
2019-05-14
2019-05-15
2019-05-16
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats