Sumar

http://blocdecalitate.ro — Bloc de Calitate Floresti

Ultimul update — 23:44:09 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 23:44:10
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000097542940
Gazde IP00000058112757
Vizitatori unici00000064814830
Sesiuni unice00000067318616
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.01.52.9
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.01.3
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.11.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 15 Jul 2018 23:44:10)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina975
Gazde IP581
Vizitatori unici648
Sesiuni unice673
Afisari de pagina per vizitator1.5
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina42940
Gazde IP12757
Vizitatori unici14830
Sesiuni unice18616
Afisari de pagina per vizitator2.9
Sesiuni per vizitator1.3
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-07-09
2018-07-10
2018-07-11
2018-07-12
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-15

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats