Sumar

http://www.calendarevenimente.ro — Calendar Evenimente

Ultimul update — 19:46:00 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 19:46:01
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina0000008551311701642
Gazde IP00000018724529409
Vizitatori unici000000222621692360
Sesiuni unice000000253101907922
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.03.86.9
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.23.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 13 Dec 2018 19:46:01)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina85513
Gazde IP18724
Vizitatori unici22262
Sesiuni unice25310
Afisari de pagina per vizitator3.8
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina11701642
Gazde IP529409
Vizitatori unici1692360
Sesiuni unice1907922
Afisari de pagina per vizitator6.9
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP3.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-12-07
2018-12-08
2018-12-09
2018-12-10
2018-12-11
2018-12-12
2018-12-13

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiri si Media
 
Promoveaza cu GoStats