Sumar

http://www.calendarevenimente.ro — Calendar Evenimente

Ultimul update — 08:59:21 (2 sec în urmă)
Urmatorul update — 08:59:22
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000014313311701642
Gazde IP00000031555529409
Vizitatori unici000000376691692360
Sesiuni unice000000430261907922
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.03.86.9
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.23.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Fri, 21 Sep 2018 08:59:23)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina143133
Gazde IP31555
Vizitatori unici37669
Sesiuni unice43026
Afisari de pagina per vizitator3.8
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina11701642
Gazde IP529409
Vizitatori unici1692360
Sesiuni unice1907922
Afisari de pagina per vizitator6.9
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP3.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-17
2018-09-18
2018-09-19
2018-09-20
2018-09-21

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiri si Media
 
Promoveaza cu GoStats