Sumar

http://www.calendarevenimente.ro — Calendar Evenimente

Ultimul update — Fri, 12 Apr 2019 15:15:42 (37 zi 4 oră 20 min 8 sec în urmă)
Urmatorul update — 15:15:43
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000000578611701642
Gazde IP0000001291529409
Vizitatori unici00000015381692360
Sesiuni unice00000016511907922
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.03.86.9
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.23.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 19 May 2019 19:35:50)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina5786
Gazde IP1291
Vizitatori unici1538
Sesiuni unice1651
Afisari de pagina per vizitator3.8
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina11701642
Gazde IP529409
Vizitatori unici1692360
Sesiuni unice1907922
Afisari de pagina per vizitator6.9
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP3.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2019-05-13
2019-05-14
2019-05-15
2019-05-16
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiri si Media
 
Promoveaza cu GoStats